METAMORFOZA

Pakiet "Metamorfoza" powstał niedawno. Zdałam sobie sprawę z tego, że nie każdy potrzebuje kompleksowego projektu ze szczegółowo rozpisanym planem prac. Nie chcecie płacić za projekt kompleksowy jeżeli chcecie tylko zobaczyć jak nowe meble będą się prezentowały w Waszej sypialni, albo macie ochotę na nową tapetę, ale zupełnie nie wiecie jak dopasować do niej pozostałe wyposażenie. 

Nie każdy oczekuje zmian w elektryce, wyburzeń, a coraz więcej osób chciałoby wiedzieć jak urządzić swoje mieszkanie bez wielkich zmian. Czasami potrzebujecie pomysłu, bodźca, opinii, informacji od osoby postronnej, czy coś da się zrobić z tym, co macie, ale z drugiej strony konsultacja to trochę za mało i chcielibyście zobaczyć pomysły na fotorealistycznej wizualizacji. 

Jeżeli ten opis pasuje do Waszej sytuacji, to "Metamorfoza" jest stworzona dla Was.

Projekt jest szybki, zajmuje około tygodnia i łatwy do realizacji. Zgłaszając się do mnie w poniedziałek, w sobotę możecie rozpocząć weekendową metamorfozę jednego z pomieszczeń w Waszym Domu.

Pamiętajcie, że u nas do każdego projektu otrzymujecie wizualizacje. 

 

Jak wyglada praca nad takim projektem?

 1. Przesyłacie maila, lub kontaktujemy się telefonicznie. 

 2. Proszę o przesłanie zdjęć pomieszczenia, jego wymiarów i informacji o tym co chcielibyście zmienić, co dołożyć. Dodatkowo potrzebne też będą zdjęcia/inspiracje pokazujące jaki styl najbardziej Wam odpowiada. 

 3.  Analizuję przesłane informacje i w razie potrzeby zadaję dodatkowe pytania.

 4. Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji, tworzymy wizualizacje szczegółowo odwzorowujące Wasze oczekiwania. 

 5. Tworzymy listę elementów, które wykorzystaliśmy przy tworzeniu aranżacji i wysyłamy ją Wam wraz z cenami i  linkami do sklepów w których można te rzeczy kupić.

 6. Teraz wszystko w Waszych rękach :)

 7. Pamiętajcie, że po otrzymaniu "Metamorfozy" zawsze możecie do mnie zadzwonić lub napisać jeżeli będziecie mieli dodatkowe pytania lub jeżeli pojawią się jakieś problemy.

Otrzymujecie:

 • Fotorealistyczne wizualizacje

 • Listę mebli/materiałów i dodatków wraz z cenami i linkami do sklepów w których można je kupić

Cena: od 500 zł za pomieszczenie

BE IN 
TOUCH

STUDIO 36M2 ANNA HALABIS

600 389 208

STUDIO36M2@GMAIL.COM

© 2023 by Architects. Proudly created with Wix.com

 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon